Hlavní menu  >>   Sport, zájmy, volný čas  >>   Posilování a fitness  >>   Posilovací stroje  >>   Prodám MAGNETICKÝ crossový trenažér.
Tento inzerát již není platný jelikož u něj vypršela 90 denní platnost. Zkuste tedy prohlédnout aktuální nabídku od tohoto inzerenta viz "inzerce uživatele" nebo nalézt podobný v našem bazaru tipak.cz.

Prodám MAGNETICKÝ crossový trenažér.

Cena:  2 690 Kč
Pro efektivní trénink všech svalových partií celého těla. Eliptický trenažér a jeho jedinečná konstrukce zajistí plynulý pohyb šetrný ke kloubům, kolenům, čímž se trénink stává vhodným i pro osoby s kloubními problémy ( proto se tento typ doporučuje i lidem po úraze, starším ..).
Cvičení na tomto trenažéru má velmi pozitivní vliv na krevní tlak, krevní oběh, zvyšuje vitalitu plic, výrazně podporuje spalování tuků a tím fyzickou i psychickou pohodu. Posiluje a zpevňuje celé tělo: nohy, hýždě, boky a v horní části těla ramena, paže, záda a prsa.
Pevné a pohyblivé rukojeti - měřič tepové frekvence v rukojetích - computer zobrazuje čas, rychlost, vzdálenost, kalorie, tepovou frekvenci, výkon. I pro větší váhové kategorie do 130 kg. Tichý chod. 8 stupňů elektronicky nastavitelné zátěže.
Perfektní stav !
Brno,
Místo odběru:  
Brno,    Jihomoravský kraj, okr. Brno-město  
Vloženo: 16.12.2017            Všechny inzeráty tohoto uživatele
TOPlist sbazar inzeráty genet: 0.056